خرید اینترنتی فایل@پاورپوینت افشای اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته@

پاورپوینت افشای اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته|42088264|vtw1577833|پاورپوینت افشای اطلاعات,پاورپوینت افشای اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته,پاورپوینت افشای اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته رشته حسابداری
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : پاورپوینت افشای اطلاعات در خصوص اشخاص وابسته


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم11/677 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته حسابداری در قالب 17 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


هدف اين استاندارد، حصول اطمينان از ارائه اطلاعات لازم در صورتهاي مالي براي جلب نظر استفاده کنندگان به اين امر است که وضعيت مالي، عملکرد مالي و انعطاف پذيري مالي واحد تجاري ممکن است تحت تاثير وجود اشخاص وابسته و معاملات با اهميت با آنها قرار گرفته باشد.

اين استاندارد تنها به آن نوع رابطه با شخص وابسته مي پردازد که در بندهاي الف تا ه مشخص شده است:


الف. واحدهاي تجاري که مستقيم يا غير مستقيم واحد تجاري گزارشگر را کنترل مي کنند يا توسط آن کنترل مي شوند يا با آن تحت کنترل مشترکي قرار دارند.


ب. واحدهاي تجاري وابسته.


ج. افرادي که حق راي مستقيم يا غير مستقيم در واحد تجاري گزارشگر دارند و اين حق راي، نفوذ قابل ملاحظه اي در واحد تجاري به آنان مي بخشد و خويشاوندان نزديک اين افراد.


د. مسئولان ارشد کادر مديريت، يعني کساني که اختيار و مسئوليت برنامه ريزي،هدايت و کنترل فعاليتها ومنابع عمده واحد تجاري گزارشگر را به عهد دارند شامل اعضاي هيات مديره، مدي عامل و قائم مقام وي و مديران ارشد اجرايي و خويشاوندان نزديک اين افراد.


ه. واحدهاي تجاري که تحت کنترل يا نفوذ قابل ملاحظه اشخاص مذکور در بند هاي ج و د قرار مي گيرند.


"

مطالب دیگر:
بررسی تغذيه در دوندگان استقامتي و ورزشکاران استقامتينگاهی به نيازهاي تغذيه اي کوه پيمايان و تغذیه صخره نوردانورزش و اثرات مفید آن و آشنا ساختن مربيان ورزشي نسبت به فواید ورزشبررسی تغذيه فوتباليست هابررسی تغذيه ورزشكارانبررسی تغذيه ورزشکاران تکواندوتحقيق در عمليات 1 (بررسی برنامه ریزی خطی و ...)نگاهی به تغذيه در ورزش بوکسنگاهی به تغذيه ي بانوان ورزشکارنگاهی به اعتیاد و علل آن همراه با پرسشنامه و تحلیل آننگاهی به دادگاه جديد اروپائي حقوق بشربررسی گیاهان دارویی و خواص آنهاخشنودی و رضای خدابررسی یزد و مردم نگاري استان يزدنگاهی به تورم و سياست خارجي ايران در عراق جديدبررسی رسوب گيرهاي الكترواستاتيك و کاربرد آنهانگاهی به دیپلماسی در آذربایجانآشنایی باكمك تميز كننده هاي مكانيكيبررسی بازار کشاورزی جمعی و راه اندازی و گسترش آننگاهی به رقابت‌پذيري اقتصاد و شرايط تحقق بهره‌وري و حركت به سمت آنبررسی برجهاي جعبه اي ( بسته بندي شده ) و کاربرد و اصول به كار انداختن آنهابررسی روش حل مسئله و طرح مسئله با شيوه هاي مختلفبررسی تميز كننده های برجهاي افشانه و کاربرد و مکانیسم آنهانگاهی به آموزش کارکنان دولت در قانون برنامه سوم و نظام جدید آموزشمیزگردی پیرامون بحث ركود اقتصادي و زنگ خطر توسعه در ایران